ELECTRA IC, Hizmet İhracatında 17. Sırada

ELECTRA IC, Türkiye’nin Hizmet İhracatı Şampiyonları Listesinde 17. Sırada Yer Aldı.

Türkiye’nin önde gelen ASIC/FPGA Sayısal Entegre Devre Tasarımı firması ELECTRA IC, Hizmet İhracatçıları Birliği tarafından açıklanan “2022 Yılı Hizmet İhracatı Şampiyonları” listesinde önemli bir başarıya imza attı.

Hizmet İhracatçıları Birliği tarafından gerçekleştirilen 2022 Yılı Hizmet İhracatı Şampiyonları değerlendirmesinde, ELECTRA IC 17. sırada yer alarak sektördeki güçlü performansını bir kez daha kanıtlamış oldu.

ELECTRA IC’nin Genel Müdürü Ateş BERNA, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Hizmet İhracatçıları Birliği tarafından yapılan bu değerlendirmede 17. sırada yer almaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Bu başarı, alanında uzman ekibimizin özverili çalışması, iş disiplinimiz ve dolayısıyla müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetin bir sonucudur. Ülke ekonomisine katkıda bulunma hedefimiz yıllar içinde artarak devam edecek.” dedi.

ELECTRA IC; elektronik devre tasarımı, doğrulama, geçerleme, danışmanlık ve eğitim hizmetleri alanlarında müşteriye özel çözümleri ile Türkiye Savunma Sanayii başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışındaki büyük firmalara 10 yıldır katkı sağlamaktadır.